TCMT XF-1850-10 Motorcycle Parts 10MM Pipe Carbureted Electric Fuel Pump For Kawasaki KTM New
FOB Price
MOQ
100 Piece/Pieces
Port
Guangzhou
Packaging
Lead Time
15 days
Inquire Now
Collect
Guangzhou TengChang Motorcycle Parts Co., Ltd.
China
Main Products :
TCMT Saddlebags, TCMT Tour pak, TCMT Footpegs, TCMT Mirror, TCMT Gas Tank
TCMT 8 Floor A8 Guang Fo Zi Cheng LinNan Road DaLi NanHai FoShan GuangDong China
TCMT XF-1850-10 Motorcycle Parts 10MM Pipe Carbureted Electric Fuel Pump For Kawasaki KTM New Details
Place of Origin
Guangdong, China (Mainland)
Brand Name
TCMT, TCMT
Model Number
XF-1850-10
Warranty
yes
Amperage Draw
1.0A
nlet & Outlet pipe diameter
10mm
Outlet Pressure
2-5PSI
Flow Rate
50-60LPH
Fitment
For Kawasaki KTM New
Motorcycle Model
For Kawasaki KTM New
Previous :
One Way Remote Start Stop Electric Motorcycle Alarm System
Next :
Wholesale motorcycle parts 4.3" wince waterproof moto parts bike gps w-40
You May Also Like
2020 custom furniture aluminum profile powder coating aluminum alloy bike rack surface colorful
Fabrication Service China Motorcycle Accessories Parts
OEM Motorcycle Parts Motorcycle Frame Parts Complete Plastic Parts
High Performance Cam Wheel Holding Tool for Ducati Motorcycle Parts
Custom Metal Farication motorcycle spare parts
Mass Production Spare Turning Auto Engine Parts For Bajaj Xcd Motorcycle
Excellent Dimension Stability Surely OEM Motorcycle Parts Accessories
SEND INQUIRY
×
To: